چاپ کردن این صفحه

چگونه برای محصولات خود تبلیغات کنید؟

 
در صورتیکه می توانید برای محصولات خود در موقعیت های تجاری تبلیغات کنید؛ به عنوان مثال مجلات. اینترنت نیز در ارتقاء محصول و افزایش فروش می تواند همیار خوبی برای تجارت شما باشد. اگر تجارت شما پر سود می باشد می توانید از رسانه های غیر دیجیتال هم مانند بیلبوردهای واقع در بزرگراه ها استفاده کنید. انجام تبلیغات هزینه بر می باشد به همین خاطر بسیار باید به این موضوع که چه کسی تبلیغات شما را می بینید و می شنود اهمیت دهید تا مبادا هزینه ای را صرف کنید اما پیام شما به دست افراد و مشتریان بالقوه نرسد.
می توانید در مجلات و روزنامه ها به تبلیغات بپردازد. بیلبوردها نیز همانگونه که بیان شد یکی دیگر از راه های تبلیغاتی هستند. برای تبلیغات بر روی بیلبوردها باید توجه نمایید که رانندگان برای حفظ ایمنی، تنها می توانند دو تا سه ثانیه به آن نگاه کند، پس باید طراح بیلبورد تبلیغاتی شما به گونه ای باشد که در کمترین زمان ممکن، پیغام خود را به مخاطب برسانید. 
 
تبلیغات تلویزیونی نیز دیگر راه های تبلیغات است. گزینه های زیادی برای تبلیغات تلویزیونی موجود است. تبلیغات کوتاهتر ارزانتر هستند. می توانید در تبلیغات تلویزیونی داستانی کوتاه را روایت کنید، یا محصولات خود را با محصولات موجود دیگر مقایسه کنید و برتری های خود را نشان دهید. تبلیغات رادیویی را هم فراموش نکنید. بسیاری از مردم گوش دادن به رادیو را به دیدن تلویزیون ترجیح می دهند.
 
تبلیغی مناسبت است که بتواند نظر مخاطب را جذب نماید. واقعیت موجود این است که مردم در مواجهه با تبلیغات زیادی در روز قرار می گیرند و این باعث می گردد توجه شان را نسبت به تبلیغات کم کنند. پس نحوه طراحی و گرافیک تبلیغات بسیار مهم است. در تبلیغات باید پیام هایی را که فکر می کنید برای شما اولویت بیشتری دارند، در کوتاهترین زمان ممکن به مخاطب انتقال دهید. دیگر هزینه کردن برای تبلیغاتی که به صورت کلیشه ای در آمده اند جوابگوی یک تجارت برای افزایش فروش نیست، بلکه مخاطبان در صورتیکه تبلیغی متفاوت ببینند، می توانند به آن فکر کنند!
 
منتشرشده در مقالات

آخرین‌ها از مدير سايت