چاپ کردن این صفحه
جمعه, 14 تیر 1392 ساعت 10:47

خدمات بازرسی

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(13 رای‌ها)

خدمات بازرسی در حوزه تهیه طرح های کیفیت ، انجام بازرسی های حین ساخت ، بازرسی تاسیسات و تجهیزات ، و بازرسی قطعات توسط گروه خدمات بازرسیبازرسی مدیریت سرآمد ایرانیان ارائه می گردد.

خدمات بازرسی شامل :

1-    تهیه طرح های کیفیت ( Quality Plan ) :

ما با بهره گیری از متخصصان و استفاده از استاندارد های معتبر جهانی ، طرح های کیفیت و دستورالعملهای پایش و اندازه گیری محصولات (حین تولید ، کنترل های خرید و محصولات نهایی ) را تهیه و دراختیار شما قرار می دهیم .

2-   انجام بازرسی های حین ساخت کارگاهی ( Shop Inspection ) :

این بازرسی پوشش دهنده انواع فعالیت های ساخت قطعات و تجهیزات کارگاهی به عنوان بازرس شخص سوم است .در این بازرسی ها پس از تایید برنامه های کنترل تولید کننده ، در قسمت های مشخص بازرس شخص سوم نیز فرایند ها و قطعات را مورد بازرسی قرار می دهد.


3-  انجام بازرسی های حین ساخت پروژه ها ( Site Inspection  ) :

این بازرسی پوشش دهنده انواع فعالیت های ساخت و نصب  تجهیزات ، تاسیسات و سازه های مختلف پروژه های صنعتی می باشد و بازرس با دریافت مشخصات مورد انتظار کارفرما و با استفاده از استانداردهای مرتبط اقدام به بازرسی فرایند های ساخت و نصب می نماید.

4-  بازرسی کالا ( Cargo Inspection )

در این حالت فارغ از مراحل ساخت و فرایندهای آن بازرس اقدام به بازرسی  کالا های درخواستی کارفرما ، بر اساس استانداردهای ملی و بین المللی و الزامات کارفرما نموده و نتایج بازرسی را گزارش می نماید.

بازرسی کالا 

بازدید 8404 بار آخرین ویرایش در سه شنبه, 08 مرداد 1392 ساعت 05:38

آخرین‌ها از مدير سايت

موارد مرتبط