چاپ کردن این صفحه
پنج شنبه, 20 تیر 1392 ساعت 09:16

آموزش نرم افزار Endnote

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

اندنوت برای منبع نویسی در پایان نامه ها و مقالات ایجاد شده است.آموزش مدیریت منابع و اطلاعات منابع علمی با نرم افزار Endnote
ENDnoteامروزه کلیه اقشار دارای تحصیلات عالیه از دانشجویان تا مهندسین و اساتید دانشگاه ها دارای اضطراب مدیریت اطلاعات علمی و اجرایی می باشند. سالیانه محققان و گروه های اجرایی دارای حجم بالایی از اطلاعات در بخش های مختلف می باشند و دسته بندی این اطلاعات امر بسیار پیچیده ای می باشد. در این ارتباط شرکت تامسون رویترز جهت تسهیل امر مدیریت متون و مدیریت منابع و مآخذ و همچنین خروجی بسیار مناسب منابع بر اساس استاندارد های تحقیقاتی معتبر اقدام به ارائه یک نرم افزار جدید در این ارتباط نموده است که کاربر می تواند با بکارگیری این نرم افزار یک بانک اطلاعاتی از مقالات و منابع خود را به راحتی در اختیار داشته باشد و در هنگام لزوم بدون مشکل خاصی نسبت به خروجی و کاربرد در مقالات و کتب و پایان نامه و یا گزارش فنی استفاده نماید. در حقیقت این نرم افزار یک نرم افزار جامع برای مدیریت منابع و اطلاعات منابع علمی می باشد. نرم افزار اندنوت از تولیدات شرکت تامسون می باشد که برای منبع نویسی در پایان نامه ها و مقالات ایجاد شده است. این برنامه قابلیت تهیه و دخیره منابع و همچنین منبع نویسی بر اساس الگوهای مختلف را دارد. این برنامه قابلیت تهیه یک کتابخانه مجازی از داده های علمی و پژوهشی و همچنین ارتباط با پایگاه های جستجو را دارا می باشد.

کارگاه  آموزشي  مدیریت منابع و اطلاعات منابع علمی با نرم افزار Endnote توسط آکادمی مدیریت سرآمد ایرانیان برگزار می گردد

کارگاه  آموزشي  مدیریت منابع و اطلاعات منابع علمی با نرم افزار Endnote

برگزار کننده : آکادمی  مدیریت سرآمد ایرانیان
مدت كارگاه : 12 ساعت تاريخ برگزاری: اواخر مرداد  -     ساعت :17-9
تاریخ دقیق متعاقبا اعلام می گردد
مبلغ دوره : تومان
محتوي كارگاه آموزش EndNote :

• ايجاد يک بانک اطلاعاتی به شکل کتابخانه مجازی
• برقراری ارتباط با بانکها و پایگاههای اطلاعاتی و جستجوی اطلاعات
• انتقال و ذخیره اطلاعات کتابشناختی مقالات در کتابخانه مجازی
• تهیه فهرست منابع و مآخذ برای پایان نامه، مقاله و ...
• به روز رسانی کتابخانه دیجیتال از طریق ارتباط با پایگاههای اطلاعاتی
• امکان انتقال اطلاعات کتابشناختی منابع از طریق سیستم دستی (ورود اطلاعات)
• ذخیره و سازماندهی جداول، تصاویر و نمودارها در کتابخانه مجازی

آشنایی کلی با موضوع كارگاه آموزشی :

امروزه کلیه اقشار دارای تحصیلات عالیه از دانشجویان تا مهندسین و اساتید دانشگاه ها دارای اضطراب مدیریت اطلاعات علمی و اجرایی می باشند. سالیانه محققان و گروه های اجرایی دارای حجم بالایی از اطلاعات در بخش های مختلف می باشند و دسته بندی این اطلاعات امر بسیار پیچیده ای می باشد. در این ارتباط شرکت تامسون رویترز جهت تسهیل امر مدیریت متون و مدیریت منابع و مآخذ و همچنین خروجی بسیار مناسب منابع بر اساس استاندارد های تحقیقاتی معتبر اقدام به ارائه یک نرم افزار جدید در این ارتباط نموده است که کاربر می تواند با بکارگیری این نرم افزار یک بانک اطلاعاتی از مقالات و منابع خود را به راحتی در اختیار داشته باشد و در هنگام لزوم بدون مشکل خاصی نسبت به خروجی و کاربرد در مقالات و کتب و پایان نامه و یا گزارش فنی استفاده نماید. در حقیقت این نرم افزار یک نرم افزار جامع برای مدیریت منابع و اطلاعات منابع علمی می باشد. نرم افزار اندنوت از تولیدات شرکت تامسون می باشد که برای منبع نویسی در پایان نامه ها و مقالات ایجاد شده است. این برنامه قابلیت تهیه و دخیره منابع و همچنین منبع نویسی بر اساس الگوهای مختلف را دارد. این برنامه قابلیت تهیه یک کتابخانه مجازی از داده های علمی و پژوهشی و همچنین ارتباط با پایگاه های جستجو را دارا می باشد.

شهريه فوق شامل : جزوه آموزشي ، پذيرايي و صدور گواهينامه آموزشي MSI Academy مي باشد.

برای ثبت نام و اطلاع از شماره حساب ها و تلفن تماس اینجا را کلیک کنید .

بمنظور اطلاع از قوانین  آموزشی مدیریت سرآمد ایرانیان ، بر روی نحوه ثبت نام آموزش مدیریت کلیک نمایید.جهت پیش ثبت نام اینترنتی رایگان دوره آموزش مديريت منابع اطلاعاتي Endnote ، بر روي پيش ثبت نام نرم افزار Endnote کلیک کنید .

جهت اطلاع از دوره آمورش مقاله نويسي ISI بر روي آموزش مقاله نويسي ISI كليك نماييد

جهت ثبت نام و كسب اطلاعات بيشتر با شماره تلفن هاي زير تماس بگيريد :

88363116-88575318-66568065-66569429

 

بازدید 1932 بار آخرین ویرایش در چهارشنبه, 16 مرداد 1392 ساعت 08:20

آخرین‌ها از مدير سايت